• Modrá třída pomáhá Ježíškovi

• Nejmenším plavčíků z Modré třídy zbyly peníze z loňského jarmarku a rozhodli se je použít na stravenky do pražské ZOO. Vyrobili si navíc darovací adventní kalendář a každý den do něj ještě společně střádají. Tleskáme.

• Zářijové ohlédnutí

• V září jsme toho stihli hodně. Kromě adaptačních pobytů a výuky ve škole se děti z 1. stupně vypravily na planetární stezku Sluneční soustavou, byly hledat zkameněliny a zajely se učit a pracovat na školní farmu v Chýnicích.

Na 2. stupeň zavítali v září zástupci Amnesty International s workshopem o lidských právech a na farmě děti mimo jiné zvládly očipovat kozy a ostříhat jim paznehty.

Od 4. tříd výše se téměř všechny děti velmi úspěšně zapojily do tradičního prodeje kytiček v rámci Dne proti rakovině.

• Jsme Fakultní školou Pedagogické fakulty UK!

• Po několika letech spolupráce je to oficiální a stáváme se Fakultní školou Univerzity Karlovy. Je to pro nás velká čest a doufáme, že pro studenty Pedagogické fakulty vítaná inspirace a příležitost.

• 704 057 150, družina 704 738 093
        • 1.-6. ročník: Jeremenkova 1003/66a, 147 00 Praha 4 7.-9. ročník: Radlická 138, 150 00 Praha 5
        • U Vápenné skály 1032/3, 147 00 Praha 4