• Zpracování osobních údajů

Montessori základní škola Archa, z.s. (dále jen „škola“) jako správce osobních údajů zpracovává údaje v níže uvedených případech.

Na školu je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet prostřednictvím datové schránky vmzt9d2, e-mailem na adresu kancelar@zsarcha.cz nebo poštou.

Výše uvedenými způsoby je možné se v relevantních případech na školu obracet za účelem uplatnění práva na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování, jakož i při uplatnění práva na přenositelnost údajů a dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů. Výše uvedenými způsoby se mohou subjekty údajů na školu obracet v případě údajů zpracovávaných na základě souhlasu rovněž za účelem odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Zpracovávané agendy:

• vedení dokumentace školy

• BOZP

• přijímání dětí do ZŠ

• vedení záznamů v třídní knize

• žádosti o přijetí

• žádosti o odhlášení

• posudky zdravotní způsobilosti

• uvolnění žáka z vyučování

• stravování

• prezentace školy

• seznámení s dokumenty školy

• individuální vzdělávání

• pobytové akce

Pověřencem pro ochranu osobních údajů podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů je Ing. Jakub Beran (e-mail: jakub@live.ie).

• admin@zsarcha.cz