• Těšíme se na vás

•

Přestože okolnosti neumožňují otevřít Vám skutečné dveře školy a nechat Vás nahlédnout do výuky, otevřeme Vám alespoň ty virtuální.

Ve čtvrtek 11. 2. 2021 nabízíme dva hodinové bloky, v kterých se prostřednictvím videokonference na Google Meet  budete moci na cokoli zeptat několika našich žáků a metodičky Evy Houdkové.

Vybrat si můžete z těchto časových bloků:

• 9.00 – 10.00 hod.
        • 13.00 – 14.00 hod.

Připojit se budete moci kdykoli v průběhu celého bloku a stejně tak kdykoli odejít. V případě velkého zájmu vypíšeme více termínů, aby videokonference byla efektivní a na všechny dotazy se dostalo.

Velmi důležité je si před účastí na videokonferenci přečíst často kladené dotazy. Připravili jsme je pro Vás právě na základě dotazů opakujících se na Dnech otevřených dveří a věříme proto, že Vám při seznamování s naší školou a Montessori vzdělávacím systémem pomohou.

Registrovaným zájemcům pak odešleme pozvánku. REGISTRACE SE UZAVÍRAJÍ ve středu 10. února ve 12.00 hod., poté dostanou přihlášení zájemci zprávu s přihlašujícími údaji a dalšími organizačními informacemi.

Kromě možnosti připojit se na Google Meet nabízíme také náhledy do výuky (bez možnosti dotazů):

• 9.00 – 10.00 hod. online hodina Tvůrčího psaní na téma "Vlezte mi na záda!" (ČJ 2. stupeň)
        • 9.30 - 11.30 hod. online ukázky druhého trojročí (různá témata, vždy jen 30 min)
        • 9.30 - 10.30 hod. živý stream z prvního trojročí (náhled do práce dětí ve škole, beze zvuku)
        • 11.45 - 12.30 hod online hodina Angličtina (2. stupeň)

Během náhledu do výuky nebude možné podkádat žákům ani pedagogům dotazy, pokud nebudete přímo vyzváni. Případné dotazy k pozorovanému Vám rádi odpoví studenti nebo Eva Houdková v čase diskuzních videokonferencí (viz. výše).

Budete-li chtít získat ještě větší přehled o způsobu naší výuky, doporučujeme účastnit se populárních Montessori webinářů vedených Evou Houdkovou.

• 704 057 150, družina 704 738 093