• Obědy

•

K odběru obědů je třeba přihlásit se prostřednictvím formuláře Prihlasky_2021_2022, který naleznete zde.

Vyplněnou a podepsanou přihlášku se zvolenou frekvencí plateb je třeba doručit Kateřině Kozohorské do školy, nebo e-mailem na adresu:  katerina.kozohorska@zsarcha.cz.

Placení obědů

Pokud zvolíte pololetní nebo roční frekvenci plateb, přijde Vám zálohová faktura. Dokud faktura nepřijde, nic neplaťte, i kdybyste měli pocit, že jsme na Vás zapomněli.

V případě měsíčních plateb je třeba zřídit trvalý příkaz (08/2021-05/2022) tak, aby záloha byla připsána nejpozději k 20. dni předchozího měsíce. U těchto plateb již neposíláme každý měsíc zálohovou fakturu.

Číslo účtu pro platby za obědy: 2400258229/2010

Jako variabilní symbol uvádějte čtyřmístné registrační číslo Vašeho dítěte (ze smlouvy o poskytování základního vzdělávání) a do poznámky uveďte jméno dítěte.

Cena obědů závisí na věku dítěte, kterého dosáhnou v době od 1. září do 31. srpna daného školního roku.

1.–6. ročník, jídelna ZŠ RVJ Jeremenkova:

• 6–10 let: 30 Kč

• 11–14 let: 32 Kč

7.–9. ročník, výdejna Radlická (dodavatel Ertus s.r.o.):

• 11–14 let: 37 Kč

Platby nejsou evidovány v Edupage. Pokud byste k nim měli jakýkoliv dotaz, obraťte se na Kateřinu Kozohorskou (katerina.kozohorska@zsarcha.cz).

Objednávání obědů a jídelní lístek

Pro jídelnu v ZŠ RVJ Jeremenkova i v Radlicích platí pro objednávání obědů stejný postup.

Žákům je oběd vždy automaticky objednán. Pokud jídelna v ZŠ RVJ Jeremenkova nabízí dvě jídla, mají žáci automaticky objednaný oběd č. 1.

Objednávat druhé jídlo nebo odhlašovat oběd můžete na www.jidelna.cz za těchto podmínek:

• objednávat druhé jídlo v ZŠ RVJ Jeremenkova nejpozději 5 dní předem,
          • odhlašovat (nebo přihlašovat dříve odhlášený oběd) do 10.00 hod. předchozího dne.

V případě, že zvolíte druhý pokrm nebo oběd odhlásíte, je třeba dole na stránce provedené změny potvrdit.

Jídelní lístek se aktualizuje 1 x týdně v závislosti na poskytnutí informací od vedení jídelny ZŠ RVJ Jeremenkova.

Přihlašovací jména a hesla platí z minulého školního roku, novým žákům je zašleme po obdržení přihlášky ke stravování.

Vydávání obědů

K vyzvedávání obědů lze použít:

• čip za jednorázovou cenu 110 Kč,

• kartu ISIC Školák za 250 Kč na 5 let, kterou lze využívat také jako žákovský průkaz, legitimaci na MHD atd.

K pořízení ISIC karty je nejprve třeba zaslat vyplněnou žádost spolu s průkazovou fotografií žáka v el. Podobě (žádost o zřízení karty naleznete zde).

Čip i kartu objednávejte u Kateřiny Kozohorské na adrese: katerina.kozohorska@zsarcha.cz a jako vždy plaťte až po obdržení faktury.

Pokud se v jídelně žák neprokáže čipem či kartou, nemůže mu být oběd vydán.

Vyzvednutí oběda v době nemoci

První den neplánované nepřítomnosti dítěte je možné si oběd v době 11.00-11.20 hod. vyzvednout do přinesených nádob. Obědy se vydávají u zadního vchodu do jídelny z ulice  Gončarenkova. Na další dny je třeba si obědy odhlásit.

• 704 057 150, družina 704 738 093
        • 1.-6. ročník: Jeremenkova 1003/66a, 147 00 Praha 4 7.-9. ročník: Radlická 138, 150 00 Praha 5
        • U Vápenné skály 1032/3, 147 00 Praha 4