• Obědy

•

K odběru obědů je potřeba se přihlásit prostřednictvím formuláře "Přihlasky 2022/2023", který Vám posíláme emailem.

Vyplněnou a podepsanou přihlášku se zvolenou frekvencí plateb je třeba doručit Kateřině Kozohorské přímo do školy, nebo e-mailem na adresu:  katerina.kozohorska@zsarcha.cz.

Placení obědů

- Záloha pololetní (splatná k 5.9.2022 a k 5.2.2023 - 2.500Kč) nebo roční (zaslána k 5.9.2022 - 5.000Kč) - prosím o zaslání dané částky, do poznámky jméno dítěte.

V případě měsíčních plateb (500Kč) je třeba zřídit trvalý příkaz (5.9.2022-05.5.2023) tak, aby záloha byla připsána nejpozději k 20. dni předchozího měsíce. U těchto plateb již neposíláme každý měsíc zálohovou fakturu.

Číslo účtu pro platby za obědy: 2400258229/2010

Cena obědů závisí na věku dítěte, kterého dosáhnou v době od 1. září do 31. srpna daného školního roku.

1.–6. ročník, jídelna ZŠ Jeremenkova:

• 6–10 let: 33 Kč

• 11–14 let: 35 Kč

7.–9. ročník, výdejna Radlická (dodavatel Ertus s.r.o.):

• 11–14 let: 40 Kč

Platby nejsou evidovány v Edupage. Pokud byste k nim měli jakýkoliv dotaz, obraťte se na Kateřinu Kozohorskou (katerina.kozohorska@zsarcha.cz).

Objednávání obědů a jídelní lístek

1. stupeň  Jeremenkova

Po většinu školního roku nabízí jídelna výběr ze dvou jídel. Vybírat z variant můžete nejpozději 5 dnů předem, odhlašovat pak maximálně do 10:00 předchozího dne, a to na adrese www.jidelna.cz.

Pokud si nevyberete, je automaticky objednán oběd č.1. V případě, že se rozhodnete pro 2. pokrm, nebo oběd odhlásit, je potřeba dole na stránce provedené změny potvrdit.

Jídelní lístek se aktualizuje 1x týdně v závislosti na poskytnutí informací vedení jídelny.

Přihlašovací jména a hesla platí z minulého školního roku, novým žákům je zašleme po obdržení přihlášky ke stravování.

2. stupeň Radlická

S ohledem na množství dovážených obědů není možný výběr z variant. Odhlašování maximálně do 10.00 hod. předchozího dne. Jídelní lístek najdete na www.jidelna.cz.

Přihlašovací jména a hesla platí z minulého školního roku, novým dětem je zašleme po obdržení přihlášky ke stravování.

Vydávání obědů

1. stupeň Jeremenkova

K vyzvedávání obědů lze použít:

• čip za jednorázovou cenu 110 Kč,

• kartu ISIC Školák za 350 Kč na 5 let, kterou lze využívat také jako žákovský průkaz, legitimaci na MHD atd.

K pořízení ISIC karty je nejprve třeba zaslat vyplněnou žádost spolu s průkazovou fotografií žáka v el. podobě (na vyžádání zašleme podklady).

Čip i kartu objednávejte u Kateřiny Kozohorské na adrese: katerina.kozohorska@zsarcha.cz.

Pokud se v jídelně žák neprokáže čipem či kartou, nemůže mu být oběd vydán.

2. stupeň Radlická

Zde není třeba k vyzvednutí oběda ani čip ani ISIC karta 😊

Vyzvednutí oběda v době nemoci

1. stupeň Jeremenkova

První den neplánované nepřítomnosti dítěte je možné si oběd v době od 11:00-11:20 vyzvednout do přinesených nádob. Obědy se vydávají u zadního vchodu do jídelny z ulice Gončarenkova. Na další dny je potřeba obědy odhlásit.

2. stupeň Radlická

První den neplánované nepřítomnosti je možné si oběd vyzvednout v době od 12:00-12:15 do přinesených nádob. Obědy se vydávají u zadního vchodu do budovy z parkoviště. Na další dny je potřebaobědy odhlásit.

Vyúčtování obědů

Bude provedeno v červenci 2023

• 704 057 150, družina 704 738 093
        • 1.-6. ročník: Jeremenkova 1003/66a, 147 00 Praha 4 7.-9. ročník: Radlická 2483/138, 150 00 Praha 5 Czech Republic